Jednou za čas mám takovou chvilku. Zadám do Youtube VPOP (vietnamský pop) a čekám, co mi vyplivne virtuální gramofon. A pak se koupu ve vodách vietnamského popu. A čumím, teda poslouchám všema deseti. Rozšiřte si se mnou obzory o současnou vlnu. Je to dost subjektivní a jednotlitý playlist, co vám budu. Zkuste si zapnout titulky, občas jsou tam anglické překlady. A dost často je tam nějaká reklama na mobil, krém nebo pití, tak se nelekněte.

💃 Momentálně nejvíc ujíždím na zpěvačce MIN, která chvíli žila i v sousedním Německu. Aktuální pop, orientální estetika střihlá okcidentem. Jedinečný vkus v každém videu. Počkejte si do konce:

💃 A především tohle audiovizuální pohlazeníčko. Když píšu tenhle článek, tančím na židli. Výborně pomůže protáhnout záda. A jeden z interpretů ze songu se jmenuje POUZETRIČKO. Hm:

💃 BTW, je původní spoluzpěvačkou virální koronové písničky s taneční výzvou, která se dostala až do Late Show Johna Olivera. Tu máte bizárek a originál o žárlivosti:

💃 Moje slabost pro zamilované hezouny. Tomuhle sice pipka zlomila srdce, ale velká gesta umí pořádně. Tak mu přeju, aby si našel v novém klipu hodnější frajárečku. Noo Phuoc Thinh, který před nějakou dobou vystupoval i v ČR:

https://www.youtube.com/watch?v=AQm9GDjVdgs

💃 Pokud vás baví styl Camily Cabello střihlý s Taylor Swift, tak vás bude Bich Phuong bavit:

💃 Ježiš, málem bych zapomněla na korunovaného V-pop prince Sơn Tùng M-TP, jehož píseň Lạc trôi patří k nejvíce sledovaným hudebním klipům Asie. Měl nějaké pletky kvůli plagiátorství, ale více se dozvíte na jeho obsáhlé Wiki. A mimochodem, natočil si videoklip se Snoop Doggem. Ale vy si dejte tenhle ohrwurm:

💃 A nakonec třešnička v podobě vietnamské pop/RnB hvězdičky, které ve mně nechává velký dojem, opravdu velký. Orange je fantastická zpěvačka s rozsahem a nečekaně… oranžovými vlasy, která si je jistě dělá svépomocí:

💃 Tahle live verze z korejského koncertu MAMA, kdy navíc plynule přechází do korejštiny, mě baví e x t r é m n ě:

Díky za návštěvu našeho virtuálního koncertu. A kdyby vám to bylo jó tuze exotické, vždycky vás zpět do tuzemských luhů a hájů hodí pan Le Quang Dao alias Zpívající nudle:

Pan Le Quang Dao